www.usaraud.ee  >

 Liikmetele:

 Kasutajatunnus:
 Parool:
Registreeru liikmeks!

Eesti usaraud  > Markide lõikes > Chevrolet El Camino Choo Choo Custom 1986


Omanik: SPITFIRE. Auto lisatud: 20.03.2009 12:54. Viimati muudetud: 10.01.2011 09:44 tagasi

 Auto üldandmed

Mark: Chevrolet
Mudel: El Camino Choo Choo Custom
Aasta: 1986
Kütus: Bensiin
Mootor: 5.0
Käigukast: TH 200
Võimsus: hp ( kW)
Pöördemoment: lb-ft ( Nm)
Veerandmiil:
Asukoht: Tartumaa
Viimane sissekanne autopäevikus: 23.06.2009 (Kokku: 2) (Loe päevikut)

 Pildid - täissuuruses pildi vaatamiseks kliki pildil

CCC küljelt eest tagant Differ esimene pakk kaaned teine pakk camino

 Auto kirjeldus

2008 a. suvel tekkis geniaalne idee endurokas müüki panna ja selle eest mingit normaalset rauda osta :). Alati on meeldinud hardcore maasturid,el caminod ja 60-80ndate kupeed. Soome ja Eesti autoportaale sirvides sai selgeks, et kõige mõistlikum on osta Soomest mõni lahe Blazer või camino ja võimalikult uus/ korralik, kuna oli soov sõita, mitte kohe taastama hakata.
Mitu kuud siis igapäevast kuulutuste sirvimist ja raha säästmist viis selleni, et sügisel ostsin Tamgaragest Soomest toodud El camino choo choo customi.
Ise olen auto välimuse ja olemusega sigarahul. Tehnika on muidu korralik: Edelbrock 600 cfm karpa, performer sisselase, delco remy jagaja, hooker pikkad torukolled. Ei oska küll millegagi võrrelda, aga enda arvates suhteliselt terava minekuga.
Ainukese suurema veana avastasin difris õli vahetades, et üks satelliithammasratas on puudu :S, hea et õlivahetus ette sai võetud...
Elcaminostore.com-ist olen paar korda igasugu nänni tellinud, lüliteid, tihendeid, iluliiste, tüübleid ja paisupaagi, kui need kõik külge kruvin, peaks auto juba päris viisakas saama.
Talvel olen autot tasapidi nokitsenud ja hooldust teinud, kõik võimalikud vedelikud vahetanud, klapikabrikaane tihendid panin uued, et kapotialust puhtamaks saada, samuti lasin kaaned pulbervärvida.
Plaanis on auto kunagi korralikult taastada, aga praegu veel põhjust pole, kuna autol põhi väga korralik ja tehnika töötab, siis ei viitsi sellist asja ette võtta. Muidugi on väike unistus vähe kangem mootor kunagi vahele panna :)